Kot Gömlek ve Etek Kombini

Kot Gömlek ve Etek Kombini

Kot gömlek ve etek kombini hep tartışılan kombin çeşitlerinden biri olmakla birlikte bu sezon kadınların kıyafet seçimlerinde hayli kullanılmaya başlandı. Kot gömlek ve etek kombini birçok tarzın bayanların beğenisine sunulduğu 2020 ilkbahar yaz sezonunda renkli ve desenli eteklerle bu üst kıyafetleri kullanma şansına sahip olmanızı sağlayacaktır. Yaz mevsiminin moda eteklerinin tümüyle kombinleyeceğiniz kot gömlek modelleri tasarımcılar tarafında dar kesimlerle şekillendirilmiştir. Kot gömlek boyları ise uzun ya da belde şık modelleriyle etek tarzlarıyla üzerinde ya da içinde kullanımlarıyla dikkat çekecektir.

Etek ve gömlek kombinleri klasik bir görsellik sunarken aslında konu kot gömlekler olduğunda kombinler bir anda spor, şık tercihlere dönüştüğü gibi aynı zamanda klasik görünümüyle de size her ortamda görsel bir zarafet katacaktır. Sezonun moda etek modelleri arsında olan maksi eteklerle, şık bohem tarzı dişiliğin ön planda olduğu etek modellerini kombinleyebilirsiniz. Desenlerle şıklaştırılarak modern tarzda salaş görünüme sahip maksi etekler üzerinde yüksel bel detayını vurgulayacak koyu renk ya da buz mavisi renkleriyle kot gömleklerinizi de tercih edebilirsiniz.

Kot Gömlek ve Etek Kombini

 

 Kot gömlek ve etek kombini

Kot gömlek etek kombini yaparken desenli parçaları tercih etmeniz önerildiği gibi bu sezonda çiçek, çizgi, geometrik, ekose, puantiye, kamuflaj ve etnik desenler istediğiniz havayı yakalamanızda yardımcı olacaktır. Desenli mini, kalem, peplum, çan, dar maksi, asimetrik birçok etek modeli ile kot gömlek tercihinde bulunabilirsiniz. Desenli etekler kadar yılın renkli birçok eteği ile de kombin yapmanız oldukça kolaylaşacaktır.  Denim gömlek etek kombini yaparken yeşil balık, pileli kloş, pembe asimetrik ve beyaz renkte eteklerle açık veya koyu kot gömlekleri kombin yapabilirsiniz. Bu sezon şeffaflık oldukça moda olarak yer alıyor. Sezonun ince ve kadınsı kumaşları şifon, tül, dantel ve keten kumaşlarla uçuşan etek modellerinin tümünde bayan kot gömlekler tercih ederek kullanmanız modacılar tarafından önerilmektedir. İlkbahar sezonunda ılık rüzgârların estiği günlerde klasik ve spor tüm eteklerle kullanabileceğiniz gibi üzerine ceket, kaban, kazak ve sweatshirtlerin altında tercih ederek de şık görünüm yakalayabilirsiniz.  Kot gömlek ve etek kombini bugün ne giysem? Derdini ortadan kaldıracaktır.

pixwell_single_entry_meta();